Vítejte na webu cestovatelskymag.cz. Začínáme!!!

Cestování a poznávání jiných kultur je mým životním stylem. Miluji ten pocit, když vyrazím na cesty do zahraničí a vyčistím si hlavu od všech starostí. Díky cestování přicházím na nové nápady a rozšiřuji si obzory.

Web cestovatelskymag.cz vznikl právě díky tomu, že jsem cestoval po Mallorce a měl tak dostatek času si ujasnit priority v životě. Uvědomil jsem si, že cestování je to co miluji a rád bych v budoucnu podnikal další cesty do zahraničí.

Proto jsem také založil web Cestovatelský Mág, abych zde zaznamenával své cesty do zahraničí a oživil si tak dávné vzpomínky. Web měl vzniknout hned, jak jsem se vrátil z Mallorky, nicméně nápad, jak už to tak bývá, byl na nějaký čas odložen. Když jsem pak vyrazil za rok na další cestu do Velké Británie, tak jsem se definitivně rozhodl, že procestuji celý svět a budu o tom psát blog.

Na tomto blogu budu s vámi sdílet rady a tipy, jak při cestování ušetřit co nejvíc peněz, jak se vyhnout nebezpečným destinacím, na co si dát při cestování pozor, jaké jsou zajímavé cestovatelské aplikace a jiné pomocné nástroje pro snadné cestování. No a nebudou chybět také zajímavosti a příběhy jiných lidí, kterým cestování otevřelo nové možnosti.

Bude toho hodně a máte se na co těšit. Postupně budu také přidávat videa z mých cest, kde budu komentovat situace, které jsem při cestování zažil. Již jsem na web přidal nějaké články, tak se na ně můžete podívat a přečíst si je.

Pokud se vám budou články na tomto webu líbit, tak se můžete přihlásit k jejich odběru, hned vpravo dole jak je “Odběr novinek”. Články budu přidávat pouze jednou za 14 dní a dám si na jejich kvalitě záležet, takže se nemusíte bát, že byste měli zahlcenou emailovou schránku desítkami emailů. Navíc se z odběru můžete kdykoliv odhlásit, takže nemáte co ztratit.

Pokud se vám můj blog líbí, tak se můžete stát je ho fanoušky na Facebooku a označit stránku jako ‘‘To se mi líbí‘‘, nebo se přihlásit ke sledování na Twitteru.

Plánuji přidávat kvalitní obsah, tak se máte na co těšit 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *